További termékeink
Termék kategóriák
Rendelőprogramunkon csak cégek, vállalkozások, közületek, intézmények, szervezetek, egyéb nem természetes személyek adhatnak le rendelést! Magánszemélyek, természetes személyek nem rendelhetnek! Magánszemély vásárlóinkat várjuk szaküzletünkben!

Standard balanszerek

A TECNA teljes körű balanszer kínálatot gyárt és forgalmaz.

A TECNA balanszer alapvető eszköz a kezelői munka csökkentésére, a termelékenység növelésére a szerszámkezelési idő lerövidítésével, valamint a munkaminőség javítására. Emellett a TECNA balanszerek használata csökkenti a tömlők és kábelek kopását, és megelőzi a lehetséges sérüléseket, illetve a szerszámok károsodását.

A TECNA balanszer alkalmazása rendkívül sokoldalú: használható asztali munkákhoz vagy szerelősorokon, kis szerszámokhoz, ipari felfüggesztett hegesztőgépekhez, valamint többcsavaros csavarozókhoz is.

A TECNA balanszerek ergonomikus kialakítása minden alkalmazást megkönnyít: a könnyű mozgatástól a masszív felépítésig, az egyszerű használattól a nagy emelőerőt igénylő feladatokig.
LET'S DO IT ajánlat
Kosár
A kosár üres
Felhasználó

Regisztráció

valentinszerszamshop.hu
Valuta
EURO Árfolyam
HUF valuta HUF 385.65 Ft
Abraboro termékek
Termékajánló
Stanley termékek
Geo-Fennel termékek
Kennedy termékek